Rules Forms Support (7.x-1.0-rc2) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Disable
cs: Vypnout

en: Message
cs: Zpráva

en: Required
cs: Povinné

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Path
cs: Cesta

en: Form ID
cs: ID formuláře

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Options
cs: Možnosti

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Query
cs: Dotaz

en: Form
cs: Formulář

en: Hide
cs: Skrýt

en: Activate
cs: Aktivovat

en: Rebuild
cs: Znovu sestavit

en: The settings have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Logged in user
cs: Přihlášený uživatel

en: form
cs: formulář

en: Options within the select list must be unique. The following keys have been used multiple times:
cs: Možnosti v rozbalovacím seznamu musí být unikátní. Následující klíče byly použity opakovaně:

en: Option keys must be less than 128 characters. The following keys exceed this limit:
cs: Klíče voleb mohou mít nanejvýš 128 znaků. Následující klíče překračují povolený limit:
