Rules Forms Support (7.x-1.0-rc2) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Message
fa: پیغام

en: Required
fa: اجباری

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Path
fa: مسیر

en: Form ID
fa: شناسه‌ی فرم

en: Continue
fa: ادامه

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Rules
fa: قوانین

en: Query
fa: پرس و جو

en: Form
fa: فرم

en: Hide
fa: پنهان کن

en: Activate
fa: فعال‌سازی

en: Rebuild
fa: بازسازی

en: Logged in user
fa: کاربر وارد شده

en: form
fa: فرم

en: Reload form
fa: بارگذاری مجدد فرم
