Rules Forms Support (7.x-1.0-rc2) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disable
hy: Անջատել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Path
hy: Ուղի

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր

en: Hide
hy: Թաքցնել
