Rules Forms Support (7.x-1.0-rc2) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Message
mr: संदेश

en: Required
mr: आवश्यक

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Path
mr: रस्ता

en: Options
mr: विकल्प

en: Rebuild
mr: पुनर्बांधणी

en: form
mr: अर्ज
