Rules Forms Support (7.x-1.0-rc2) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Hide
se: Čiega

en: Logged in user
se: Sisaloggejuvvon geavaheaddji
