Rules Forms Support (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Disable
ast: Desactivar

en: Message
ast: Mensax

en: Required
ast: Requeríu

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Path
ast: Camín

en: Continue
ast: Siguir

en: Options
ast: Opciones

en: Save settings
ast: Guardar preferencies
