Rules Forms Support (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Disable
hr: Onemogući

en: Message
hr: Poruka

en: Required
hr: Nužno

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Path
hr: Putanja

en: Form ID
hr: ID obrasca

en: Continue
hr: Nastavi

en: Options
hr: Opcije

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: Hide
hr: Sakrij

en: form
hr: obrazac
