Rules Forms Support (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disable
km: បិទ

en: Message
km: សារ

en: Required
km: ទាមទារ

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Continue
km: បន្ត

en: Options
km: ជម្រើស

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់

en: Hide
km: លាក់

en: form
km: សំណុំ​បែបបទ​
