Rules Forms Support (7.x-1.0) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Path
or: ପଥ

en: Save settings
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: form
or: ଫର୍ମ
