Rules Forms Support (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Message
sk: Správa

en: Required
sk: Povinné

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Path
sk: Cesta

en: Form ID
sk: ID formulára

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Options
sk: Nastavenia

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Rules
sk: Pravidlá

en: Query
sk: Dotaz

en: Form
sk: Formulár

en: Hide
sk: Skryť

en: Activate
sk: Aktivovať

en: Rebuild
sk: Obnoviť

en: Logged in user
sk: Prihlásený používateľ

en: form
sk: formulár
