Rules Forms Support (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Disable
be: Выключыць

en: Message
be: Паведамленне

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Required
be: Абавязкова

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Path
be: Сцежка

en: Continue
be: Працягнуць

en: Options
be: Налады

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: Rules
be: Правілы

en: Form
be: Форма

en: Hide
be: Схаваць

en: form
be: анкета
