Rules Forms Support (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Message
el: Μήνυμα

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Path
el: Διαδρομή

en: Form ID
el: ID φόρμας

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Options
el: Επιλογές

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Query
el: Ερώτημα

en: Form
el: Φόρμα

en: Hide
el: Απόκρυψη

en: form
el: φόρμα

en: Options within the select list must be unique. The following keys have been used multiple times:
el: Οι επιλογές σε μια αναδυόμενη λίστα πρέπει να είναι μοναδικές. Τα παρακάτω κλειδιά έχουν χρησιμοποιηθεί πολλές φορές:
