Rules Forms Support (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Message
jv: Pesen

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Options
jv: Opsi

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan

en: Hide
jv: Umpetaké
