Rules Forms Support (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Message
kk: Хабарлама

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Required
kk: Қажетті

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Path
kk: Жол

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау

en: form
kk: форма
