Rules Forms Support (7.x-1.1) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Continue
si: පෙරට යන්න

en: form
si: පෝරමය
