Rules Forms Support (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Message
sq: Mesazhi

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Required
sq: Kërkohet

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Path
sq: Pozicioni

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat

en: form
sq: formë
