Rules Forms Support (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Disable
ta: செயலற்றதாக்குக

en: Message
ta: தகவல்

en: Required
ta: தேவை

en: Path
ta: பா​தை

en: form
ta: படிவம்
