Rules Forms Support (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Disable
ug: تاقاش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش

en: Hide
ug: يوشۇرۇش

en: Activate
ug: قوزغىتىش

en: form
ug: جەدۋەل
