Rules Forms Support (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Message
fi: Viesti

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Required
fi: Pakollinen

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Path
fi: Polku

en: Continue
fi: Jatka

en: Options
fi: Valinnat

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Rules
fi: Säännöt

en: Query
fi: Kysely

en: Form
fi: Kaavake

en: Hide
fi: Piilossa

en: Activate
fi: Aktivoi tilaus

en: Rebuild
fi: Uudelleenrakenna

en: Logged in user
fi: Kirjautunut käyttäjä

en: form
fi: lomake

en: Options within the select list must be unique. The following keys have been used multiple times:
fi: Tässä listassa listattujen vaihtoehtojen on oltava yksilöllisiä. Seuraavia arvoja on käytetty useamman kerran:

en: Option keys must be less than 128 characters. The following keys exceed this limit:
fi: Vaihtoehtojen avainten on oltava alle 128 merkkiä pitkiä. Seuraavat avaimet ylittävät tämän rajoituksen:

en: Reload form
fi: Uudelleenlataa lomake
