Rules Forms Support (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Title
is: Titill

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Disable
is: Afvirkja

en: Message
is: Skilaboð

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Path
is: Slóð

en: Form ID
is: Kenni forms

en: Continue
is: Halda áfram

en: Options
is: Möguleikar

en: Save settings
is: Vista stillingar

en: Rules
is: Reglur

en: Hide
is: Fela

en: Logged in user
is: Innskráður notandi
