Rules Forms Support (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Message
ku: پەیام

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Required
ku: پێویستە

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە

en: Hide
ku: بشارەوە

en: form
ku: فۆرم
