Rules Forms Support (7.x-1.2) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Disable
ml: പ്രവർത്തനരഹിതമാക്കുക

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Required
ml: അത്യന്താപേക്ഷിതം

en: Path
ml: വഴി

en: Form ID
ml: ഫോം ഐഡി

en: Continue
ml: തുടരുക

en: Save settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കു

en: form
ml: ഫോം
