Rules Forms Support (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Message
mn: Зурвас

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Path
mn: Зам

en: Form ID
mn: ID загвар

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Hide
mn: Нуух

en: form
mn: анкет
