Rules Forms Support (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Message
my: သတင်း

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Form ID
my: ဖောင်အမှတ်

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်

en: Rules
my: စည်းကမ်းများ

en: Hide
my: ဖွက်ပါ

en: form
my: ဖောင်
