Rules Forms Support (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Disable
oc: Desactivar

en: Message
oc: Messatge

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Required
oc: Requesit

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Path
oc: Camin

en: Continue
oc: Contunhar

en: Options
oc: Opcions

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: Rules
oc: Règlas

en: Query
oc: Requèsta

en: Form
oc: Formulari

en: Hide
oc: Amagar

en: Logged in user
oc: Utilizaire connectat

en: form
oc: formulari

en: Reload form
oc: Recargar lo formulari
