Rules Forms Support (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Message
ps: پيغام

en: Required
ps: غوښتى

en: Path
ps: يونلور

en: Continue
ps: دوام

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول

en: Query
ps: پوښتنه

en: Hide
ps: پټول
