Rules Forms Support (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Message
te: సందేశం

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Continue
te: కొనసాగించు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు

en: Hide
te: దాచు

en: form
te: ఫారమ్
