Rules Forms Support (7.x-1.4) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Disable
ar: تعطيل

en: Message
ar: الرسالة

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Required
ar: ضروري

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Path
ar: المسار

en: Form ID
ar: رقم الاستمارة

en: Continue
ar: متابعة

en: Options
ar: الخيارات

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Query
ar: استفسار

en: Form
ar: النموذج

en: Hide
ar: إخفاء

en: Activate
ar: تفعيل

en: form
ar: استمارة

en: Reload form
ar: إعادة تحميل الاستمارة
