Rules Forms Support (7.x-1.4) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: The configuration options have been saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་སྲུང་བཞག་འབད་དེ་ཡོད།

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་

en: Save settings
dz: སྲུང་བཞག་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།

en: form
dz: འབྲི་ཤོག
