Rules Forms Support (7.x-1.4) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Title
gl: Título

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Disable
gl: Desactivar

en: Message
gl: Mensaxe

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Required
gl: Obrigatorio

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Path
gl: Ruta

en: Form ID
gl: ID do formulario

en: Continue
gl: Continuar

en: Options
gl: Opcións

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Query
gl: Consulta

en: Form
gl: Formulario

en: Hide
gl: Agochar

en: Activate
gl: Activar

en: form
gl: formulario
