Rules Forms Support (7.x-1.4) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Continue
kn: ಮುಂದುವರೆ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Rules
kn: ನಿಯಮಗಳು

en: Query
kn: ಸಂದೇಹ

en: Form
kn: ಫಾರ್ಮ್

en: Hide
kn: ಅಡಗಿಸು(_H)

en: Activate
kn: ಸಕ್ರಿಯಗೊಳಿಸು

en: form
kn: ಫಾರ್ಮ್
