Rules Forms Support (7.x-1.4) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Message
pl: Wiadomość

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Required
pl: Wymagane

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Path
pl: Ścieżka

en: Form ID
pl: ID formularza

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Options
pl: Opcje

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Rules
pl: Reguły

en: Query
pl: Zapytanie

en: Form
pl: Formularz

en: Hide
pl: Ukryj

en: Activate
pl: Aktywuj

en: Rebuild
pl: Przebuduj

en: Form element
pl: Element formularza

en: Logged in user
pl: Użytkownik zalogowany

en: form
pl: formularz

en: Options within the select list must be unique. The following keys have been used multiple times:
pl: Opcje w obrębie listy wyboru muszą być unikalne. Poniższe klucze używane są wielokrotnie:

en: Form elements
pl: Elementy formularza

en: Form state
pl: Stan formularza

en: Option keys must be less than 128 characters. The following keys exceed this limit:
pl: Klucze opcji muszą mieć mniej niż 128 znaków. Klucze, które przekraczają ten limit, to:

en: Reload form
pl: Przeładuj formularz
