Rules Letter Single (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: Download
bg: Свали

en: Created
bg: Създадено

en: Id
bg: Номер

en: Started
bg: Начало
