Rules Letter Single (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: Download
da: Hent

en: Created
da: Oprettet

en: Generated
da: Genereret

en: Started
da: Startet
