Rules Letter Single (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Description
de: Beschreibung

en: Download
de: Herunterladen

en: Created
de: Erstellt

en: Id
de: ID

en: Generated
de: Erzeugt

en: Started
de: Startzeit

en: Downloaded
de: Heruntergeladen

en: Letters
de: Buchstaben
