Rules Letter Single (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Description
el: Περιγραφή

en: Download
el: Λήψη

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Started
el: Ξεκίνησε
