Rules Letter Single (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Status
es: Estado

en: Operations
es: Operaciones

en: Description
es: Descripción

en: Download
es: Descargar

en: Created
es: Creado

en: Started
es: Empezado

en: Letters
es: Letras
