Rules Letter Single (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عملیات

en: Description
fa: شرح

en: Download
fa: دانلود

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Id
fa: شناسه

en: Started
fa: شروع‌شده در
