Rules Letter Single (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Description
gl: Descrición

en: Download
gl: Descargar

en: Created
gl: Creado
