Rules Letter Single (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Description
hr: Opis

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Created
hr: Stvoreno

en: Started
hr: Započeto
