Rules Letter Single (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Download
is: Hala niður

en: Created
is: Stofnað
