Rules Letter Single (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Description
kk: Сипаттама

en: Download
kk: Жүктеу

en: Created
kk: Құрылған
