Rules Letter Single (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Download
km: ទាញយក

en: Created
km: បាន​បង្កើត
