Rules Letter Single (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Created
lv: Izveidots

en: Started
lv: Sākts
