Rules Letter Single (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Created
mr: प्रकाशन
