Rules Letter Single (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Description
oc: Descripcion

en: Download
oc: Telecargament

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Letters
oc: Letras
