Rules Letter Single (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Description
ro: Descriere

en: Download
ro: Descarcă

en: Created
ro: Creat

en: Started
ro: Început
