Rules Letter Single (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Description
sv: Beskrivning

en: Download
sv: Ladda ned

en: Created
sv: Skapad

en: Started
sv: Startade

en: Letters
sv: Bokstäver
