Rules Letter Single (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Description
te: వివరణ

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Created
te: సృష్టితం
