Rules Letter Single (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Description
ar: الوصف

en: Download
ar: تحميل

en: Created
ar: الإنشاء
